^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Login Form

Date Corsi-livelli-Scuola Reiki

Webberry Twitter

Assistenza Live Chat

ITPSocialButtons

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Google Plus Badge

Google Plus Page of JoomBoost

Alexa stats and google pagerank

Facebook Like

Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami
Benvenuti sul nostro forum Kunena!

Dì a noi e ai nostri soci chi sei, cosa ti piace e perché sei diventato un membro di questo forum.
Diamo il benvenuto a tutti i nuovi iscritti e speriamo di vederti in giro!

ARGOMENTO: progres interactive jelenia góra

progres interactive jelenia góra 9 Mesi 4 Settimane fa #256

Wszyscy doskonale wiemy, że aby zaistnieć w Internecie to trzeba się wyróżniać. Oczywiście nie mam na myśli wyróżniania się w sposób negatywny poprzez pajacowanie i robienie z siebie debila. Ludzie z Progres Active sprawili, że strona mojej firmy naprawdę zaczęła się wyróżniać. Dzięki współpracy nimi zyskałem nie tylko finansowo, ale i mentalnie. Zmieniło się moje podejście do marketingu, a w szczególności do reklamy internetowej. Współpraca z Progres Interactive nie ograniczała się jedynie do samego pozycjonowania. Owszem był to fundament tej współpracy i klucz do sukcesu, ale poza pozycjonowaniem zrealizowali dla mnie dwie bardzo duże kampanie reklamowe. Zbudowali w Internecie moją markę w oparciu o pozycjonowanie przez media społecznościowe. Nie sztuką jest kupienie 100 tys. lajków w Tajlandii. Sztuką jest pozyskanie 1000 nowych stałych klientów. Ta sztuka udała im się i za to jestem im wdzięczny. Statystyki pokazują wiele, ale dla mnie najważniejszym wskaźnikiem efektywności współpracy z Progres Interactive był wzrost przychodów mojej firmy.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.293 secondi

Traduttore Google

Creative Contact Form

Contattaci
Scrivici per informazioni o per prenotare un corso

Calendario Eventi Reiki

July 2016
S M T W T F S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23